יעוץ טלפוני

הי נעים מאוד, אז אני יודעת שכעוקבים אחרי בפייסבוק ורואים את הסרטונים שלי אני נראית מאוד נחמדה, האמת שאני משתדלת. אבל יותר חשוב לי זה לומר לכם את האמת.
האמת על מה שאפשרי לעשות כעסק, ומה קיים כדי להצליח,
אני לא כאן כדי לשגות באשליות על ישיבה על כסא ושהכול יבוא אליך, אלא אם כן יש לך תקציב בלתי מוגבל.
אני כן כאן כדי לומר שאם יש רצון ומוכנות ללכת על זה, אז קיימים אינספור פתרונות שיכולים לעשות לך את זה יותר קל, מותאם לתקציב ובעיקר אפשרי.

למדתי אימון כי ידעתי שתמיד אפשר להגיע אל המטרה הרצויה, אבל אחרי מספר שנים בעולם העצמאים הבנתי שבלי ידע קונקרטי, מעשי, על הפתרונות הטכניים שקיימים להצלחת הדרך, זה ממש כמו לעבוד עם ידיים קשורות מאחורי הגב (גם אם כל הידע העסקי קיים). בשביל זה אני משקיעה את כל השנים האחרונות, בפיתוח מאגר המידע של more options במציאת פתרונות נוספים לשיווק, מכירות, ניהול פיננסי ומשפטי של העסק וכל השאר, והן בחקר עסקים ובלמידה מתמדת של מה קיים ויכול לאפשר לך להצליח.
אני לא חסידה של מתודות עסקיות, אלא של הדרך שנכונה לך להגיע אל המטרות שלך.

חוץ מזה אני אמא ל- 3, נשואה לאורי, איש הייטק, גרה בקרית גת. ומתחביביי לייצר ולממש פרויקטים שמקדמים עסקים ועצמאים, בשביל זה גם אני הבעלים של מגזין GoMore מגזין תוכן דיגטלי המופץ לעשרות אלפי עסקים, הוצאתי לאחרונה משלחת עסקית למקדוניה והיד עוד נטויה לאחרות, ולוקחת חלק בקידום פתרונות לעסקים בבקאנד שלהם

מחכה לחלוק איתך פתרונות קיימים לקידום העסק שלך.

אודות More Option

מאגר המידע MORE OPTIONS שם לעצמו למטרה לאסוף את כל הפתרונות הקיימים היום לעסקים ועצמאים, בכל תחומי הפיתוח העסקי : שיווק, מכירות, ניהול, פיננסים ומשפטיים.
המאגר מקפיד לאסוף את הפתרונות המעשיים הקונקרטיים, אלו שיאפשרו מימוש מיידי .

במאגר למעלה מ- 3000 פתרונות, בכל שבוע נוספים עוד עשרות פתרונות עדכניים ורלוונטים.

האני מאמין שעומד מאחורי המאגר הוא שכל עסק יש את הדרך משלו להגיע למטרה, ולכל פתרון יש את הערך היחסי לו. התאמה בין הצורך הספציפי של בעל העסק לבין הערך היחסי הקיים בפתרון הוא המתכון לניהול עסקי מצליח יותר ומותאם לתקציב.

אנחנו כאן כדי לספק לכם מידע על הפתרונות האולטימטיבים שקיימים עבור הצלחת העסק שלכם, פתרונות גדולים ופתרונות קטנים, מה שחשוב זה מה שהם יעשו עבור העסק שלכם. אל תשארו רק במידע הנפוץ במרחבי הרשת, ספקו לעצמכם את רשת המידע הקונקרטית הקיימת אצלינו עבורכם. More  זה תמיד יותר