יד ביד, עד להצלחה שלך.

רוצה לדעת שהכיוון שהעסק הולך אליו נכון?
חשוב לך לוודא כל הזמן, שיש מישהו שנמצא שם ומלווה אותך?
רוצה לשמור על העקביות ולא לפספס הזדמנות חשובה לעסק שלך?

בשבילך זה בנינו את השירות "עקוב אחרי".

אמרנו שאנחנו מחוברים לשטח. אז השטח ביקש תמיכה שוטפת ואנחנו פתחנו פתרון ייחודי לכך.

לאחר פגישת היעוץ הראשונה ותכנית הפעולה שיצרנו עבורך, נשוחח פעם בשבועיים ונראה שהעסק ממשיך בכיוון הרצוי. נבחן מה נעשה ואיך אפשר לשפר או לייעל את הדברים. המטרה היא גם לייצר מעקב שוטף לעסק שמאפשר לבחון, איפה העסק נמצא בכל רגע, אבל גם לבחון כל פעם הזדמנויות להתפתחות.

למה?

ידע זה אנחנו – פתרונות יש בשפע, החלק החשוב הוא לדעת לבחון אותם אם הם מתאימים לעסק שלך או לא. אנחנו שוקדים כל הזמן באיתור פתרונות, הבנת מהותם ולדעת מה הם באמת מספקים. לא את מה שהם מצהירים, אלא לראות כיצד בשטח הם מספקים את הפתרונות עבור העסק שלך. לכן, הידע שנצבר אצלנו מאפשר לנו להבין מה יותר נכון עבורך.

פתרון מיוחד לכל אחד – אנחנו לא מאמינים בחיה הזו "יש פתרונות שנכונים לכולם". נהפוכו, בוודאות כל עסק זקוק לפתרון אחר. על כן, אגדנו אצלנו מעל 3000 פתרונות ואנחנו ממשיכים לאתר עוד ועוד, כדי שנוכל להתאים בפגישות מעקב שלנו הזדמנויות רלבנטיות לך.

יד על הדופק – כמו שיש שעוני יד שמספקים לך את המדדים האישיים שלך, אנחנו נהיה השעון הזה עבור העסק שלך. בכל שבועיים, נדע בדיוק אלו מדדדים לבדוק ביחד אתך, ונבין איך לסייע לך לקחת את זה צעד קדימה. אם במקרה, נעמדת במקום, נבין מדוע ומה בפתרון הקודם לא היה מתאים או מה נדרש לשנות בו, ואז נאפשר לך להמשיך לצעוד קדימה. בלי מכשולים, בלי עכבות, צעד צעד לעבר ההצלחה עקבית של העסק שלך.