אודות מאגר המידע לעסקים - More Options

מאגר המידע More Option שם לעצמו למטרה לאסוף את כל הפתרונות הקיימים היום לעסקים ועצמאים, בכל תחומי הפיתוח העסקי : שיווק, מכירות, ניהול, פיננסים ומשפטיים. 


המאגר מקפיד לאסוף את הפתרונות המעשיים הקונקרטיים, אלו שיאפשרו מימוש מיידי .

במאגר למעלה מ- 3000 פתרונות המתעדכנים כל העת, חלקם מפורסמים כאן באתר.

האני מאמין שעומד מאחורי המאגר הוא שכל עסק יש את הדרך משלו להגיע למטרה, ולכל פתרון יש את הערך היחסי לו. התאמה בין הצורך הספציפי של בעל העסק לבין הערך היחסי הקיים בפתרון הוא המתכון לניהול עסקי מצליח יותר ומותאם לתקציב.

אנחנו כאן כדי לספק לכם מידע על הפתרונות האולטימטיבים שקיימים עבור הצלחת העסק שלכם, פתרונות גדולים ופתרונות קטנים, מה שחשוב זה מה שהם יעשו עבור העסק שלכם. אל תשארו רק במידע הנפוץ במרחבי הרשת, ספקו לעצמכם את רשת המידע הקונקרטית הקיימת אצלינו עבורכם.

רות זיו - מיסדת more options

בת 30 נשואה לאורי (איש הייטק) ואם לשלושה ילדים.
"את דרכי התחלתי בתפקידי כמורה במערכת החינוך ובחינוך המיוחד, בד בבד עם סיום התואר כיועצת חינוכית.
לאחר מכן החלטתי להיכנס לעולם העסקים, ניהלתי קבוצות נטוורקינג שהלכו והתרבו. שם למדתי כי קיים פער עצום בין כמות המידע הרב המגיע אלי כמנהלת הקבוצות וכמאמנת, למעט המידע המצליח להגיע אל בעלי העסקים בזמן האמת של ההתמודדות בבעיה או אתגר ספציפיים.
באחד מסבבי הלחימה בדרום נחשפתי לעסקים שהתקשו להתגבר על ההאטה הקשה בפעילות העסקית ברחבי הדרום, והקמתי עבורם את קבוצת הפייסבוק לשיתופי הפעולה שעמדה לצידם, וכך למדתי כי זיהוי הזדמנויות נכונות ויצירת שיתופי הפעולה, הם מנוף עצום לפעילות העסקית בישראל בכלל ולאותם עסקים בפרט.
לכן יצרתי במהלך השנים האלו את הסטארט-אפ של מאגר המידע הגדול בישראל, ועל הבסיס שנוצר פתחנו את המשרד עם השירות המקיף של צוות היועצים ואנשי המקצוע שלנו.
מחכה לחלוק איתך פתרונות קיימים לקידום העסק שלך."

רות זיו

אמרו על more Options: